Header Image

Vyrážíme do světa & staneme se jedničkou doma

Elen Tothová

To, že jsme na český trh přinesli převratnou službu pro zpracování výzkumů trhu na klíč, už víte. Víte ale o tom, že tento rok vyrážíme dobýt svět a zároveň se staneme jedničkou v oboru na domácí půdě?

Díky šikovnosti a tvrdé práci našeho týmu v čele s Reném se nám v uplynulých týdnech podařilo získat první část investice v objemu přes 13 milionů korun od skupiny privátních investorů. S jejich pomocí jsme s naší unikátní službou pro výzkum trhu započali expanzi do USA, kde na nás čeká obrovská výzva v podobě téměř 100× většího trhu než v ČR.

„Od momentu, kdy response:now spatřilo světlo světa jsme měli ambici expandovat s naší službou do zahraničí. Po důkladném zvážení všech možností jsme se rozhodli pro USA. Chceme se během několika let stát významným hráčem na výzkumnickém poli v globálním měřítku,“uvádí René.

Získáváme pozici lídra na trhu automatizovaných marketingových výzkumů

Při aktivitách spojených s expanzí za hranice samozřejmě nezapomínáme na rozvoj služby a nabídky produktů na domácím trhu, který pro nás vždy bude jednou z hlavních priorit.

„Nedávno jsme pro naše klienty přidali novou, mimořádně žádanou oblast výzkumu, která se zabývá testováním obalů. Během několika týdnů nabídneme také zaměstnanecké průzkumy, full-mix testy a pár dalších novinek, které si schováváme jako překvapení,“dodává René.

S expanzí a rozšiřováním produktového portfolia samozřejmě souvisí i postupné posilování našeho týmu. Aktuálně posilujeme oblasti:

Sdílení nebo přímé reference na vhodné kandidáty nás samozřejmě potěší, takže jestli o někom víte, budeme rádi, když nám dáte vědět!

V USA jdeme na plný plyn!

Současně s jednáním o investici se nám podařilo připravit a spustit službu v USA na speciální doméně responsenow.io. Náš online konfigurátor tak nabízí veškeré produkty v jednotlivých oblastech stejně jako v ČR s možností definice cílové skupiny podle socio-demografických parametrů a lokálního cílení dle požadavků klientů v USA. První poptávky amerických klientů řešíme už nyní, a v nejbližších dnech spustíme také online marketingové kampaně a obchodní aktivity. Držte nám palce, bude to stát za to!

More from blog

Pojďme si promluvit o vašem výzkumu

Toužíte vědět víc? Nechte naše experty odpovědět na vaše otázky.

Success

Zakrátko se vám ozveme

Milujete automatizaci, umělou inteligenci a jejich využití při průzkumech trhu? Sledujte s námi nejnovější trendy, nechte se inspirovat nejúspěšnějšími případy průzkumů trhu a zjistěte, jak nepromrhat své investice do marketingu.

PŘEJÍT NA BLOG
PŘEJÍT NA BLOG